• lidex.pl - zdobywca pierwszego miejsca w konkursie Strona Internetowa bez Barier
  • LIDEX - Biuro tłumaczeń Warszawa
  • Praca w biurze tłumaczeń
  • LIDEX - karieta, staż dla studenta kierunków tłumaczeniowych, praktyki tłumaczeniowe

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. handlowych

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników do Działu Sprzedaży i Marketingu na stanowisko:

(Lokalizacja: centrala firmy w Warszawie)

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • pracę z prestiżowymi klientami biznesowymi
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dedykowany system szkoleń
  • kartę opieki medycznej (po roku pracy)

Oczekiwania:
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów B2B (min.1 rok)
  • umiejętność prowadzenia profesjonalnych spotkań biznesowych
  • zorientowanie na osiąganie wyników
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Przyszłe zadania:
  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • realizacja celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • bieżące raportowanie prowadzonych działań
  • monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych

Jeśli jesteś osobą dynamiczną i dobrze zorganizowaną, to nasza oferta jest dla Ciebie
Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: marketing@lidex.com.pl

Koniecznie prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę LIDEX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Magiera 16/17, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody."

Deklarujemy, że skontaktujemy się z osobami spełniającymi nasze oczekiwania.

Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: