• Najlepsi w polsce 2019/2020
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Aktualność

2009-02-14: „Prześpij się z tym” wieczór Walentynkowy z Nowym Teatrem

Demistyfikujący wieczór Walentynkowy - próba wyłuskania istoty rzeczy z komercyjnego szumu. Sale Nowego Teatru odwiedziło ponad 1000 osób.
Grupa młodych artystów przygotowała instalacje w przestrzeni dawnego zaplecza teatralnego, rewidujące rozmaite stereotypy dotyczące miłości i zachowań seksualnych. LIDEX congresses & events, jako partner multimedialny tego unikalnego wydarzenia, zapewniał kompleksową obsługę. Począwszy od nagłośnienia, poprzez multimedia, instalacje oświetleniowe. Zainteresowani mogli wziąć udział w Speed Datingu - formule popularnej w tej chwili już na całym świecie, mającej na celu poznanie ze sobą w krótkim czasie jak największej ilości osób, które następnie zostaną umówione przez organizatorów na randki według wypełnionych przez siebie ankiet.
Na koniec wieczoru odbyło się także pierwsze w Polsce "silent disco" (niema dyskoteka). Tańczący mieli na uszach słuchawki, w których słyszeli muzykę DJ-a, ale w sali tanecznej panowała całkowita cisza. Każda para miała do wyboru kilka niezależnych utworów muzycznych odtwarzanych na niezależnych kanałach odbiorników. Ta nietypowa impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dla nas największą satysfakcją jest fakt, iż to niecodzienne wydarzenie odbywało się przy czynnym udziale i z wykorzystaniem zaplecza technicznego LIDEX congresses & events.Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: