• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Aktualność

2009-09-30: Tłumaczymy, udźwiękawiamy, wykonujemy usługi DTP

LIDEX to kompleksowość. Kompleksowość to - możliwość realizacji bardzo złożonych projektów przez jednego dostawcę usług, przez firmę LIDEX. Najlepszym tego przykładem są nasze realizacje z ostatniego miesiąca:

Oddział w Łodzi realizuje ciekawy i złożony projekt - tłumaczenia techniczne wraz z opracowaniem graficznym przetłumaczonych materiałów. Dokumentacja powstanie w 9 wersjach językowych (fińskiej, litewskiej, łotewskiej, estońskiej, bułgarskiej, czeskiej, słowackiej, słoweńskiej i rumuńskiej).

Kolejny przykład sprawnego zarządzania projektem to tłumaczenie wraz ze składem do druku 150-stronicowej publikacji. Do tego napięty 4 dniowy termin na DTP i publikacja, która prawie podwoiła swą objętość w stosunku do pierwotnych założeń. Dzięki zaangażowaniu Studia Grafiki i Filmu LIDEX - projekt zakończył się sukcesem. I to w założonym terminie.

Wrzesień obfitował także w produkcje filmowe.
Studio Grafiki i Filmu LIDEX wykonało adaptacje w języku polskim kilku filmów z branży medycznej, a także pełną polską adaptację językową filmu z dziedziny automatyki przemysłowej, wraz z projektem nadruku na CD i powieleniem płyt.

Dużym powodzeniem cieszyły się w tym miesiącu nasze nagrania dźwiękowe czyli podkład lektorski do różnych materiałów: filmów, prezentacji, tekstów na strony WWW naszych Klientów itp. Wykonywane nie tylko w jęz. polskim, ale także w jęz. angielskim oraz niemieckim. Jako firma posiadająca bank głosów, mogliśmy elastycznie dostosować się do wymagań i życzeń naszych odbiorców.
Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: