• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Aktualność

2022-02-04: Styczeń 2022 w gdyńskim oddziale

Oddział w Gdyni rok 2022 rozpoczął mocnym, morskim akcentem: zakończyliśmy trwający ponad dwa miesiące projekt tłumaczeniowy dla wiodącego podmiotu z branży usług portowych. Był on związany z pozyskiwaniem funduszy unijnych na rozbudowę infrastruktury oraz nabrzeży portowych w ramach Connecting Europe Facility (CEF). Projekt ten wzmacnia transeuropejską sieć transportową oraz spójność społeczną, gospodarczą i terytorialną Unii Europejskiej.

"Cyberbezpieczeństwo - reguły i zasady a partnerstwo biznesowe" czyli szereg norm stosowanych przez wiodącego w Polsce producenta rozwiązań do automatyzacji magazynów - to kolejny duży projekt tłumaczeniowy oddziału w Gdyni.

Tłumaczenia techniczne z różnych branż, a także przekłady prawnicze to domena naszego oddziału. Ale nie tylko. Instytucja samorządowa z Trójmiasta powierzyła nam realizację tłumaczenia napisów do filmów, które będą zamieszczane na nowej stronie internetowej miasta.

Specjalizujemy się także w ustnych i pisemnych przekładach medycznych, a w styczniu 2022 dla podmiotów odpowiedzialnych za nasze zdrowie zlokalizowaliśmy strony internetowe związane ze stomatologią oraz leczeniem w komorach hiperbarycznych.

Cieszy nas ta wszechstronność zleceń i zaufanie naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy!Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: