• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Aktualność

2022-02-24: Ukraina - dziękujemy naszym tłumaczom

Zapewne większość z nas niepokoi sytuacja na Ukrainie. Solidaryzujemy się z Ukraińcami i życzymy Im pokojowego rozwiązania aktualnej, krytycznej sytuacji. Jest ona bardzo złożona i skomplikowana, o czym mówią eksperci. Dziennikarze i media pracują intensywnie, by dostarczyć nam jak najwięcej informacji na temat tego konfliktu i bieżącej sytuacji.

A my dziękujemy naszym tłumaczom ukraińskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, którzy właściwie od początku lutego prawie non stop tłumaczą na żywo w różnych stacjach i programach telewizyjnych. Dziękujemy im bardzo, bo często Ich praca zaczyna się o 6.00 rano a kończy koło północy. Dziękujemy też zespołowi obsługi klienta działu konferencji pracującemu aktualnie 24/7. Ta praca to misja i w sytuacjach lokalnych czy światowych kryzysów, gdy niezbędna jest intensywna praca tłumaczy, wymaga absolutnej dyspozycyjności i oddania.

Pozostaje nam wierzyć, że międzynarodowa solidarność i stanowczość światowych decydentów spowoduje, że Ukraina pozostanie wolna. Mocno się z tą myślą identyfikujemy.Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: