• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Aktualności

...co nowego w 2007?

Firmowa Wigilia

LIDEX aktualności

W tym roku firmowa Wigilia miała miejsce w hotelu Polonia. Rozkoszując się efektami talentów szefa kuchni mogliśmy spędzić przedświąteczne chwile na sympatycznych rozmowach i żartach. A co najważniejsze dla nikogo nie zabrakło smakołyków, pyszności i łakoci. W znakomitych humorach i pełni radości w świetnym stylu nastroiliśmy do tegorocznych świąt tak pod względem kulturalnym jak i kulinarnym.

więcej >>

INTERNATIONAL CHRISTMAS MIXER W TRÓJMIEŚCIE

LIDEX aktualności

Z inicjatywy Skandynawsko-Polskiej Izby Handlowej, Szwajcarskiej Izby Gospodarczej i Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce, w GRAND HOTELU w Sopocie odbyło się niecodzienne spotkanie.

więcej >>

CAMERIMAGE po raz 15

LIDEX aktualności

W dniach 24.11-01.12. odbył się Jubileuszowy XV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych - PLUS CAMERIMAGE. To prestiżowe wydarzenie przyciągnęło - po raz siódmy do Łodzi - największych twórców światowego kina. LIDEX zapewnił oprawę multimedialną Festiwalu oraz systemy do tłumaczeń symultanicznych dla 1100 uczestników Festiwalu.

więcej >>

Światowy Szczyt Rodziny po raz pierwszy w Europie – w Warszawie

LIDEX aktualności

Po raz pierwszy w Europie - w Warszawie odbył się Światowy Szczyt Rodziny. Organizatorem głównym była Światowa Organizacja ds. Rodziny, a patronat w Polsce objęły Fundacja „Porozumienie bez Barier” Jolanty Kwaśniewskiej oraz Krajowe Centrum ds. AIDS. LIDEX zapewnił obsługę językową (tłumaczenie z języka arabskiego, francuskiego, angielskiego) oraz obsługę techniczną Szczytu.

więcej >>

LIDEX i…. Family Cooking Contest w Łodzi

LIDEX aktualności

W Centrum Handlowym MANUFAKTURA w Łodzi odbył się drugi Rodzinny Konkurs Gotowania. Impreza miała na celu integrację środowiska biznesowego ze szczególnym uwzględnieniem rodzin zagranicznych menadżerów, którzy przebywają w Łodzi.
LIDEX miał przyjemność wspierać tę inicjatywę jako jeden ze sponsorów. Wspólne gotowanie potraw narodowych różnych krajów, było doskonałą okazją do integracji oraz poznania innych kultur, a także pokazania szefów firm od „kuchni".

więcej >>

LIDEX wyróżniony przez Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

LIDEX aktualności

W Sali Wielkiej Zamku Królewskiego Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" zorganizowała Galę Ludzi Wielkiego Serca, Umysłu i Talentu, na którą zaprosiła darczyńców, związanych z Fundacją licznych artystów oraz przedstawicieli władz i kościoła.

więcej >>

Oddział łódzki asystuje w Wielkopolsce

LIDEX aktualności

Oddział łódzki LIDEXu miał przyjemność zapewnić, na zlecenie naszego łódżkiego klienta, tłumacza ustnego, pracującego na konferencji w w Zespole Pałacowo - Parkowym w Wąsowie, w Wielkopolsce. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy wysokie oczekiwania Klienta (bardzo trudna, techniczna tematyka tłumaczenia).

więcej >>

Ciekawe wydarzenia obsługiwane przez dział Congresses & Events

LIDEX aktualności

Przeżywamy intensywny początek września , a w nim...
LIDEX organizatorem konferencji dla ZAIKSu.
XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów w Teatrze Narodowym i Teatrze Wielkim.
Uczestnictwo w organizacji Olsen Fashion, a także w dniach 10-15.09 w światowej konferencji nt. Ogrodów Zoologicznych "EAZA Annual Conference" w hotelu Sofitel Victoria.

więcej >>

Zewnętrzny audit systemu zarządzania jakością

LIDEX aktualności

Wiodąca instytucja w zakresie normalizacji i certyfikacji British Standards Institution przeprowadziła w LIDEXie kolejny audit systemu zarządzania jakością. Audit ten wykazał pełną zgodność systemu z wymaganiami normy ISO 9001:2000, jego ciągły rozwój i doskonalenie naszych procedur kontroli oraz zapewnianie wysokiej jakości usług i obsługi.

więcej >>

Kolejny „Złoty Laur Klienta” dla LIDEXu

LIDEX aktualności

Dla każdej firmy na świecie fakt, że Klienci oceniają ją jako najlepszą w branży jest powodem do ogromnej radości i dumy. Tak samo szczęśliwi i dumni jesteśmy my, zespół firmy LIDEX, przekazując Państwu wiadomość, iż po raz drugi z rzędu LIDEX otrzymał „Złoty Laur Klienta” w kategorii „usługi tłumaczeniowe”, przyznany przez czytelników Przeglądu Gospodarczego.

więcej >>

Interaktywna edukacja

LIDEX aktualności

Kolejny raz Studio Grafiki i Filmu miało okazję zrealizować interaktywną aplikację sterującą odtwarzaniem ćwiczeń językowych na płycie CD dla znanego wydawnictwa z branży edukacyjnej. Aplikacja została wykonana w technologii FLASH, służyła również do odtwarzania ćwiczeń audio. Celem opisywanego kursu jest rozwijanie sprawności słuchania ze zrozumieniem.

więcej >>

Powstanie Warszawskie 1944 w dokumentach z archiwów służb specjalnych

LIDEX aktualności

W dniu 2 sierpnia, w Muzeum Powstania Warszawskiego, miała miejsce promocja oraz prezentacja książki IPN "Powstanie Warszawskie 1944 w dokumentach z archiwów służb specjalnych". Prezentacja odbyła się dla licznie zgromadzonych gości, kombatantów i przedstawicieli świata mediów, a LIDEX zapewnił system do tłumaczeń symultanicznych oraz samych tłumaczy symultanicznych.

więcej >>

Czas na integrację

LIDEX aktualności

Nie zapominamy i o tym, aby załoga LIDEXu mogła spotkać się, porozmawiać i zintegrować.
Te tradycyjne, firmowe spotkania służą także naszym Klientom; dzięki wspólnie spędzonym chwilom jeszcze lepiej się rozumiemy, dopełniamy i działamy. Tym razem spotkaliśmy się w kompleksie Platinum Silver Screen na letnim seansie filmowym, który poprzedziliśmy integracyjną kolacją.

więcej >>

LIDEX Firmą Przyjazną Klientowi

LIDEX aktualności

LIDEX – już po raz trzeci – otrzymał Godło Firmy Przyjaznej Klientowi. Tegoroczna Gala, podczas której wręczono Godła, miała miejsce w Hotelu Le Royal Meridien Bristol w Warszawie.
Do trzeciej edycji konkursu przystąpiło 100 firm, z których 30 uzyskało tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi.

więcej >>

Projekt Europejskiego Centrum Solidarności w Stałym Przedstawicielstwie Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej.

LIDEX aktualności

Trójmiejski oddział Biura Tłumaczeń LIDEX miał zaszczyt zapewnić obsługę językową podczas imprezy promującej projekt Europejskiego Centrum Solidarności w Stałym Przedstawicielstwie Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej.

więcej >>

Media Night

LIDEX aktualności

27 czerwca LIDEX po raz kolejny miał zaszczyt obsługiwać polsko-niemiecką konferencję na temat kondycji mediów i zawodu dziennikarza z cyklu Media Night. Zapewnialiśmy sprzęt do tłumaczenia symultanicznego wraz nagłośnieniem. Dziennikarz- misjonarz, propagandysta, sędzia…? Tak brzmiał tytuł jednego z wykładów. Każdy z nas jest na swój sposób dziennikarzem, tworzy rzeczywistość, w której istnieje. LIDEX także.

więcej >>

Aktywne działania samorządowe na Śląsku

LIDEX aktualności

Oddział katowicki LIDEXu miał zaszczyt zapewnić tłumaczenie ustne podczas spotkania z delegacją Parlamentu Krajowego Kraju Związkowego Północnej Nadrenii – Westfalii, którego gospodarzem był Zarząd Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. Spotkania takie to cenna inicjatywa na rzecz nawiązywania partnerskiej współpracy, wykorzystywania dobrych doświadczeń i zacieśniania relacji z naszymi sąsiadami.

więcej >>

Filmowy szczyt kreacji

LIDEX aktualności

Wiosna i wakacje to okres wzmożonej kreatywności i nowych pomysłów. Dlatego też nasi Klienci zarzucili Studio Filmowe LIDEX niespotykaną do tej pory liczbą projektów od klasycznych usług filmowych po złożone kreacje multimedialne. Studio pracuje na pełnych obrotach ; tworzy napisy, udźwiękawia ciekawe filmy promocyjne oraz szkoleniowe, realizuje nowe wersje językowe filmów i programów, montuje i kopiuje.

więcej >>

AEGON w Sali Kongresowej

LIDEX aktualności

1200 uczestników konferencji korporacyjnej AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., zapewniliśmy odbiorniki i sprzęt do tłumaczeń symultanicznych oraz tłumaczy symultanicznych. To już druga megakonferencja - po Get Inspired – odbywająca się w okresie ostatniego miesiąca w Sali Kongresowej, podczas której LIDEX zapewnił sprzęt symultaniczny dla tak licznego grona uczestników.

więcej >>

100 lecie działalności Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

LIDEX aktualności

W dniach 28-29 maja odbył się Kongres Polskiej Rachunkowości. Kongres, jest jedną z inicjatyw organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, w ramach jubileuszowych obchodów 100 lecia działalności Stowarzyszenia. LIDEX odpowiedzialny był za zapewnienie obsługi językowej i technicznej podczas Kongresu, a także podczas Jubileuszowej Gali.

więcej >>

Człowiek Roku 2007 Gazety Wyborczej

LIDEX aktualności

Od ośmiu lat Gazeta Wyborcza przyznaje tytuł Człowieka Roku wybitnym osobowościom, mającym wpływ na nasze życie w aspekcie ekonomicznym, politycznym i duchowym. Tegoroczna nagroda przyznana została Arcybiskupowi Józefowi Życińskiemu. LIDEX – tradycyjnie już – zapewnił obsługę techniczną tej uroczystości. Na potrzeby konferencji, towarzyszącej wręczeniu nagrody, zapewniliśmy systemy do tłumaczeń symultanicznych oraz samych tłumaczy

więcej >>

Książka „Papieska Warszawa” wydana przez Centrum Myśli Jana Pawła II

LIDEX aktualności

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, iż mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawym przedsięwzięciu, jakim było przygotowanie angielskiej wersji językowej (opracowanie do publikacji) książki upamiętniającej te szczególne miejsca Stolicy, które odwiedzane były przez Jana Pawła II podczas jego pielgrzymek do Ojczyzny.

więcej >>

LIDEX liderem po raz piąty

LIDEX aktualności

Na rynku już jest dostępna najnowsza wersja „Book of Lists”. Wydawcą tego periodyku jest Warsaw Business Journal.
Niezmiennie jest to największa i najbardziej wiarygodna, angielskojęzyczna baza informacji na temat polskiego biznesu. LIDEX po raz piąty z rzędu znalazł się na pierwszym miejscu rankingu firm tłumaczeniowych. Ten sukces będzie nas motywował do dalszej, efektywnej pracy, nastawionej na Waszą satysfakcję ze współpracy z naszą firmą. Dziękujemy.

więcej >>

Firmowy Mazurek

LIDEX aktualności

Jak co roku zespół LIDEXu spotkał się na tradycyjnym firmowym Mazurku. 2 kwietnia gościliśmy w przytulnych wnętrzach restauracji Passe Partout, gdzie rozkoszowaliśmy się znakomitym, świątecznym jadłem i wiosennymi widokami na kameralny ogród. Najbardziej jednak cieszymy się z ciepłej, rodzinnej atmosfery, jaka towarzyszy takim spotkaniom.

więcej >>

Uroczystość podpisania deklaracji berlińskiej

LIDEX aktualności

Podczas bezpośredniej transmisji z uroczystości podpisania deklaracji berlińskiej, TVP3 zapewniła swoim widzom nie tylko przekaz obrazu, ale także tłumaczenie z języka angielskiego oraz niemieckiego na język polski. A tłumaczy miał zaszczyt zapewnić LIDEX. Cieszymy się, że możemy być pomocni podczas tak ważnych dla nas, Polaków i Europejczyków wydarzeń. Po raz kolejny byliśmy tam, gdzie tworzy się historia.

więcej >>

LIDEX dla kanclerz Merkel

LIDEX aktualności

Podczas swojej oficjalnej wizyty w Polsce niemiecka kanclerz Angela Merkel wygłosiła w dniu 16 marca na Uniwersytecie Warszawskim wykład o celach prezydencji niemieckiej w UE. Obsługę techniczną oraz sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, w tym odbiorniki IR dla 500 słuchaczy wykładu, zapewnił LIDEX.

więcej >>

LIDEX sponsorem Targów HR

LIDEX aktualności

W dniach 14-15 marca 2007r. na Warszawskim Torwarze odbyły się Ogólnopolskie Targi Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowane przez Firmę KDK Sp. z o.o. LIDEX został jednym ze sponsorów Targów.
Przez cały czas trwania Targów odbywały się konferencje i warsztaty, poświęcone zagadnieniom z branży HR, których tłumaczenie, nagłośnienie i obsługę techniczną zapewnił LIDEX. Także na hali wystawowej nie zabrakło stoiska LIDEXu.

więcej >>

Szkolenia dla pracowników administracji państwowej

LIDEX aktualności

Szkolenia dla pracowników administracji państwowej Kraków, Poznań, Lublin, Wrocław, Warszawa, Otwock, Jastrzębia Góra.
LIDEX zapewnia tłumaczy i systemy do tłumaczeń symultanicznych podczas tych szkoleń, prowadzonych na terenie całego kraju (szkolenia w kolejnych rejonach Polski będą się odbywać przez cały 2007 r.).

więcej >>

System zarządzania obrazem

LIDEX aktualności

Konwencja zorganizowana została przez czołową agencję reklamową w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. LIDEX zadbał o oprawę wizyjną tego wydarzenia, zapewniając zarówno projekcje na monitorach plazmowych oraz ekranach, jak i przekaz wizji przy pomocy systemu zarządzania obrazem.

więcej >>

LIDEX w Łodzi

LIDEX aktualności

Na Politechnice Łódzkiej odbył się wykład Roba Kriera „Jak buduje się miasto”, a także zaprezentowany został projekt Łodzi XXI wieku autorstwa Fundacji Sztuki Świata. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tym ważnym dla miasta wydarzeniu, zapewniając tłumaczy i sprzęt symultaniczny.

więcej >>

Karnawałowy bal dla załogi LIDEXu

LIDEX aktualności

Tradycyjnie na początku nowego roku (2007) załoga LIDEXu spotkała się, by wspólnie uczcić kolejny rok naszej działalności. Tym razem naszą załogę gościł Hotel Hetman, gdzie do późnych godzin nocnych oddawaliśmy się wspaniałej zabawie i uczcie kulinarnej.
Wzmocnieni, zmotywowani i zintegrowani z entuzjazmem wkraczamy w 2007 rok, by służyć Państwu wszechstronną pomocą i radą w dziedzinie komunikacji językowej.

więcej >>
Archiwum aktualności: '20 | '19 | '18 | '17 | '16 | '15 | '14 | '13 | '12 | '11 | '10 | '09 | '08 | '07 | '06 | '05 |

Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: