Audiodeskrypcja

COVID-19


Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo nasze życie zmieniło się w ostatnich tygodniach. Ile niepokoju i ile pytań nam towarzyszy. Wiemy również, że dotarcie do informacji na temat COVID-19 nie dla wszystkich jest proste.

Dlatego pod koniec marca przygotowaliśmy (pro bono) instrukcję skutecznego mycia rąk dla osób niesłyszących, która spotkała się z dużym zainteresowaniem.

A teraz - także pro bono - nagraliśmy w formie audiodeskrypcji poradnik na temat COVID-19 dla osób niewidzących.

Dzięki niemu osoby, które mogą mieć problem z samodzielnym znalezieniem informacji w internecie, pozyskają komplet danych na temat samego koronawirusa, a także zalecenia i odpowiedzi na pytania dotyczące aktualnej sytuacji.

Treść nagrania została oparta na wiarygodnych informacjach (podawanych m.in. przez WHO) w momencie tworzenia materiału.

Nagranie można odsłuchać podzielone na rozdziały lub w całości. Materiał można także pobrać i dowolnie rozpowszechniać, pod warunkiem pozostawienia w nim części informującej, że został zrealizowany przez firmę Lidex.

Wstęp pobierz plik

Czym jest COVID 19 pobierz plik

Sposoby transmisji pobierz plik

Objawy pobierz plik

Grupy ryzyka pobierz plik

Zalecenia pobierz plik

Pytania i odpowiedzi pobierz plik

Cały materiał pobierz plikPrzekażcie je Państwo wszystkim osobom, dla których audiodeskrypcja to najlepsza forma odbioru informacji.

Życzymy Państwu dużo zdrowia - dbajcie o siebie.Sprawdź nasze ceny - zamów wycenę, umów się na spotkanie:  • Uwaga:
  • Aby wysłać kilka plików na raz, proszę wskazać pliki wciskając klawisz CTRL.
  • Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
  • Dopuszczalne formaty plików: .doc, .docx, .rtf, .odt, .txt, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pps, .ppsx, .pdf, .gif, .jpg, .jpeg, .bmp, .png, .wbmp, .zip, .rar, .gz, .tar, .7z.
  • Maksymalna wielkość załącznika 35MB.
  • Przy większych plikach lub plikach których formaty nie znajdują się na liście, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Biura Tłumaczeń. Zostaną Państwu przesłane adres i hasło dostępu do indywidualnego konta SFTP.

Proszę czekać...


trwa wgrywanie pliku...

Trwa przesyłanie pliku.