• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Biuro tłumaczeń Gdynia

LIDEX - oddział gdyński

ponad 5500000 przetłumaczonych stron

ponad 10000 obsłużonych konferencji

ponad 3650 udźwiękowionych filmów

ponad 5000 zadowolonych Klientów

ponad 1600 pisemnych referencji

Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji LIDEX to połączenie tradycji i nowoczesności. Od 33 lat wdrażamy kolejne usługi i rozwiązania, by zapewniać Klientom tłumaczenia pisemne i ustne, techniczną obsługę konferencji oraz usługi graficzne i filmowe przy zastosowaniu narzędzi informatycznych najnowszej generacji. Stawiamy na ludzi - zespół firmy LIDEX to ludzie z pasją, którzy wiedzą na czym polega obsługa Klienta na najwyższym poziomie.

LIDEX obecny jest w Trójmieście od roku 2007. Biuro Tłumaczeń LIDEX - oddział Gdynia działa lokalnie; specjalizuje się w obsłudze Klientów z obszaru Polski północnej. Atutem Biura jest wykorzystywanie bazy tłumaczy pisemnych oraz ustnych z całej Polski oraz realizacja kompleksowych usług graficznych, filmowych i konferencyjnych. Oferujemy tłumaczenia przez internet, Oddział pełni również funkcję internetowego biura tłumaczeń online.

Biuro Tłumaczeń LIDEX z Trójmiasta Klientom z Gdyni, Sopotu oraz Gdańska znane jest z realizacji specjalistycznych tłumaczeń pisemnych dla różnych branż. Zapewnia także wysokiej klasy tłumaczy ustnych oraz specjalizuje się w obsłudze technicznej i językowej konferencji i wydarzeń, także tych o znaczeniu ogólnopolskim. O najważniejszych z nich piszemy na blogu.

Wykonujemy nie tylko tłumaczenia na polski ale także na języki lokalne, w tym i język kaszubski. Przykład - nasza misja, wizja i cele przetłumaczone na język kaszubski.

Poznaj opinie o LIDEX Gdynia.

Herb - Gdynia
Adres:
ul. Szkolna 10/14
81-363 Gdynia
Godziny pracy:
8:00 - 16:00
E-mail:
gdynia@lidex.com.pl
Telefony:
(58) 620-48-48
(58) 620-49-49Fax:
(58) 620-47-77


WYBIERZ LIDERA - WYBIERZ LIDEX

ikona nasza misja Nasza misja (po kaszubsku) Naszô misjô
Zbògacanié jakòscë żëcégò bez lëkwidacjã jãzëkòwëch a technicznëch barierów w midzëlëdzczich łączbach.
ikona nasza wizja Nasza wizja (po kaszubsku) Naszô wizjô
Më chcemë bëc wiedno liderã na rënkù ãzëkòwëch a technicznëch ùsłëżnotów, żebë ùłatwiac lëdzóm wzajemną łączbã i przëstãp do wiedzë a téż jinfòrmacjów.
ikona nasze cele Nasze cele (po kaszubsku) Nasze céle
Głównym célã firmë LIDEX je wszelejakô pòmòc Klijentowi bez swiôdczenié jãzëkòwëch a technicznëch ùsłëżnotów na nôwëższi niwiznie.

Sprawdź nasze ceny - zamów wycenę, umów się na spotkanie w naszym oddziale w Gdyni:  • Uwaga:
  • Aby wysłać kilka plików na raz, proszę wskazać pliki wciskając klawisz CTRL.
  • Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
  • Dopuszczalne formaty plików: .doc, .docx, .rtf, .odt, .txt, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pps, .ppsx, .pdf, .gif, .jpg, .jpeg, .bmp, .png, .wbmp, .zip, .rar, .gz, .tar, .7z.
  • Maksymalna wielkość załącznika 35MB.
  • Przy większych plikach lub plikach których formaty nie znajdują się na liście, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Biura Tłumaczeń. Zostaną Państwu przesłane adres i hasło dostępu do indywidualnego konta SFTP.

Proszę czekać...


trwa wgrywanie pliku...

Trwa przesyłanie pliku.