• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Biuro tłumaczeń Katowice

LIDEX - oddział katowicki

ponad 5500000 przetłumaczonych stron

ponad 10000 obsłużonych konferencji

ponad 3650 udźwiękowionych filmów

ponad 5000 zadowolonych Klientów

ponad 1600 pisemnych referencji

LIDEX to firma, która łączy nowoczesność z tradycją. Od 33 lat wdrażamy nawatorskie rozwiązania i usługi, zapewniające Klientom tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, obsługę konferencji, usługi filmowe i grafikę w optymalnej formie, z wykorzystaniem narzędzi informatycznych najnowszej generacji. Ale przede wszystkim stawiamy na ludzi - nasz zespół to ludzie z zaangażowaniem i pasją, którzy wiedzą na czym polega oczekiwana przez Klienta obsługa.

Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji LIDEX obecne jest w Katowicach od 2006r. Biuro Tłumaczeń LIDEX - oddział Katowice specjalizuje się w obsłudze Klientów z obszaru Śląska oraz Małopolski. Ogromnym walorem Biura jest dostęp do bazy tłumaczy ustnych oraz pisemnych z całego kraju. Biuro Tłumaczeń Katowice oferuje tłumaczenia przez internet, funkcjonując jako internetowe biuro tłumaczeń online. Wykonuje też kompleksowe usługi graficzne i filmowe. W szczególności Biuro odnosi ogromne sukcesy w świadczeniu usług obsługi technicznej konferencji, pokazów, szkoleń, eventów, imprez, spotkań, głosowań, transmisji online itp. wydarzeń.

Biuro Tłumaczeń LIDEX z Katowic jest ekspertem w realizacji specjalistycznych tłumaczeń pisemnych, w delegowaniu profesjonalnych tłumaczy ustnych oraz w obsłudze technicznej i językowej lokalnych konferencji i wydarzeń, także tych o znaczeniu ogólnokrajowym. Więcej na ten temat piszemy na blogu.

Tłumaczymy także na języki lokalne, w tym i ślonsko godka. Przykład - nasza misja, wizja i cele przetłumaczone na śląski język regionalny.

Katowice - herb
Adres:
ul. Francuska 35
40-027 Katowice
Godziny pracy:
8:00 - 16:00
E-mail:
katowice@lidex.com.pl
Telefony:
(32) 785-03-88
mobile 502 456 094Fax:
(32) 228-30-72Wybierz LIDERA - wybierz LIDEX

ikona nasza misja Nasza misja (po śląsku) Naszŏ misyjŏ
Chcymy, coby kożdymu żŏło sie lepi, coby kożdy kożdego rozumioł i coby my sie wszyscy umieli dogodać.
ikona nasza wizja Nasza wizja (po śląsku) Naszŏ wizyjŏ
Chcymy Wom zawsze nojlepi pomŏc w dogodaniu sie mjyndzy sobŏm i w robocie, coby Wom sie fajnie żŏło, coby Wom leko szło
ikona nasze cele Nasze cele (po śląsku) Nasze cyle
W LIDEXie nŏjbarzi by my chcieli umieć pomŏc kŏżdymu wyeklerŏwać nojlepij jak ino idzie wszystko co mu sie przido w godce z kamratami ŏd nŏs i z auslendrami.

Sprawdź nasze ceny - zamów wycenę, umów się na spotkanie w naszym oddziale w Katowicach:  • Uwaga:
  • Aby wysłać kilka plików na raz, proszę wskazać pliki wciskając klawisz CTRL.
  • Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
  • Dopuszczalne formaty plików: .doc, .docx, .rtf, .odt, .txt, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pps, .ppsx, .pdf, .gif, .jpg, .jpeg, .bmp, .png, .wbmp, .zip, .rar, .gz, .tar, .7z.
  • Maksymalna wielkość załącznika 35MB.
  • Przy większych plikach lub plikach których formaty nie znajdują się na liście, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Biura Tłumaczeń. Zostaną Państwu przesłane adres i hasło dostępu do indywidualnego konta SFTP.

Proszę czekać...


trwa wgrywanie pliku...

Trwa przesyłanie pliku.