• Najlepsi w polsce 2019/2020
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Aktualności

...co nowego w 2020?

Dogadamy się!

Dogadamy się!

Szanowni Państwo!
Z radością informujemy, że Lidex zapewnia obsługę klientów z Ukrainy i Rosji w ich ojczystych językach - ukraińskim oraz rosyjskim.

Skontaktuj się z nami pod numerem (22) 512-47-00 lub adresem mailowym tlumaczenia@lidex.pl, aby uzyskać kompleksowe wsparcie językowe. Lidex pomoże Ci w tłumaczeniu przysięgłym dokumentów oraz CV, a także w rozmowach z potencjalnym pracodawcą. Od ponad 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich firm tłumaczeniowych i naszą ambicją jest to, by każdy klient był maksymalnie zadowolony z jakości tłumaczeń i samej obsługi w Lidexie.
Z nami będziesz czuł się pewnie w swoim nowym otoczeniu!

więcej >>

Audiodeskrypcja: COVID-19

Audiodeskrypcja: COVID-19

Widząc, jak dobrze został odebrany nasz materiał dla osób głuchoniemych na temat koronawirusa, chcemy znowu pomóc! Tym razem opracowaliśmy poradnik dla osób niewidomych, dla których zdobycie informacji o COVID-19 nie jest tak proste. Dzięki temu materiałowi takie osoby mogą poznać komplet danych o wirusie – od sposobu jego funkcjonowania po zalecenia dotyczące bezpieczeństwa. Zachęcamy do udostępnienia, aby nasze nagranie mogło dotrzeć do jak największej liczby osób, którym może ono pomóc.
Całe nagranie znajdziecie Państwo tutaj.

więcej >>

Wielkanoc 2020

Wielkanoc 2020

Z okazji nadchodzącej Wielkanocy składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Wierzymy, że te święta będą czasem spokoju, nadziei, oderwania od otaczających nas problemów, co pozwoli nam z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

więcej >>

Praca zdalna i kontakt z Lidexem

Praca zdalna i kontakt z Lidexem

Szanowni Państwo,
Drodzy Klienci i Współpracownicy!
Centrala Lidexu oraz oddziały w Gdyni, Katowicach i Łodzi pracują zdalnie, a - po przekierowaniu - nasze numery telefonów i adresy mailowe pozostały bez zmian.
Cały nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, by w tym szczególnym, trudnym czasie sprawnie reagować i błyskawicznie realizować potrzebne Państwu usługi. Jesteśmy do dyspozycji, życzymy zdrowia Państwu i Państwa Bliskim.

więcej >>

Konferencje bez wychodzenia z domu

Konferencje bez wychodzenia z domu

Czy Twojej konferencji grozi anulacja? Niekoniecznie!
Zrób z nami konferencję, której uczestnicy nie muszą wychodzić z domu.
Lidex realizuje transmisje online, webinary, tłumaczenia symultaniczne - w oparciu o streaming obrazu i dźwięku.
Dzięki tym usługom odbiorcy z różnych lokalizacji czy/i grup językowych mogą brać udział w wideokonferencji bez konieczności wychodzenia z domu.
Każdą taką usługę zaprojektujemy i zrealizujemy po poznaniu założeń i oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu; nawet w przypadku nietypowych zapytań!
Tel. 502 456 090, 502 456 091, 512 397 356

więcej >>

Europa równych płac. Polska propozycja rozwiązań prawnych.

Europa równych płac. Polska propozycja rozwiązań prawnych.

W 4 marca byliśmy partnerem konferencji EUROPA RÓWNYCH PŁAC - POLSKA PROPOZYCJA ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet.
A 6 marca, na Giełdzie Papierów Wartościowych, byliśmy partnerem wydarzenia RING THE BELL. Zapewniliśmy tłumaczenie i sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.
W tym roku ponad 90 giełd papierów wartościowych z całego świata wzięło udział w wydarzeniu "Ring the Bell for Gender Equality". Z okazji Dnia Kobiet dzięki Global Compact Network Poland i GPW / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie / Warsaw Stock Exchange, również w Polsce po raz szósty symbolicznie zabił giełdowy dzwon, żeby zwrócić uwagę na problem równości kobiet i mężczyzn zarówno na rynku pracy jak i w społeczeństwie.

więcej >>

Lidex partnerem Dyplomatycznego Otwarcia Roku 2020 KIG

Lidex partnerem Dyplomatycznego Otwarcia Roku 2020 KIG

Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2020 było wydarzeniem rozpoczynającym obchody 30 - lecia działalności Krajowej Izby Gospodarczej.

Uroczystość miała miejsce 16 stycznia w Centrum Olimpijskim w Warszawie i zgromadziła ambasadorów, ministrów, przedstawicieli władz samorządowych, organizacji biznesowych, przedsiębiorców.
Lidex miał przyjemność nie tylko zapewnić system do tłumaczeń symultanicznych, ale przede wszystkim był Partnerem tego Wydarzenia.

więcej >>

Wygrany przetarg

Wygrany przetarg

Ledwo weszliśmy w nowy 2020 rok, a już 13 stycznia rozpoczynają się ferie w województwie śląskim. Jest to znakomita okazja do odwiedzenia Muzeum Śląskiego, w którym będą się odbywały ciekawe zajęcia dla najmłodszych i nie tylko. Jest nam tym bardziej miło, że oddział katowicki Biura Tłumaczeń Lidex wygrał kolejny rok z rzędu przetarg na obsługę tłumaczeń pisemnych dla tej Instytucji. Na kartach przewodników znajdą się kolejne przekłady autorstwa naszych tłumaczy.

więcej >>
Archiwum aktualności: '19 | '18 | '17 | '16 | '15 | '14 | '13 | '12 | '11 | '10 | '09 | '08 | '07 | '06 | '05 |

Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: