• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Dziedziny tłumaczeń

Tłumaczenia specjalistyczne w Biurze Tłumaczeń LIDEX

Każdy Twój tekst trafi do tłumacza specjalisty z danej dziedziny.

Możesz na nas polegać. Nasi tłumacze to nie tylko eksperci językowi, ale jednocześnie specjaliści z zawodowym doświadczeniem i gruntowną wiedzą fachową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej bazie ponad 2000 tłumaczy oferujemy tłumaczenia we wszystkich specjalizacjach potrzebnych naszym Klientom.

Realizowaliśmy i realizujemy wiele ciekawych projektów wymagających wdrażania nowatorskiego słownictwa z różnych dziedzin. Były to tłumaczenia specjalistyczne od bankowości, księgowości i podatków, po unifikację słownictwa w ramach tłumaczenia dyrektyw.

Tłumaczymy również teksty wąskospecjalistyczne od medycyny, przez akty prawne po teksty wystąpień o tematyce filozoficznej czy listy dialogowe do filmów dokumentalnych. Pełną listę dziedzin, w których biegle porusza się nasze biuro tłumaczeń, znajdziesz na stronie specjalizacje tłumaczeń.


Jeśli nie LIDEX to kto?

ikona dobór najlepszego tłumacza OPTYMALNY DOBÓR TŁUMACZA Korzystając z autorskiego systemu bazodanowego ITis, pracownicy Działu Obsługi Klienta są w stanie dokonać optymalnego doboru tłumacza specjalisty do charakteru danego zlecenia na tłumaczenie pisemne lub ustne. Kierują się przy tym szeregiem konkretnych kryteriów. Dlatego też dobór tłumacza do oczekiwań konkretnego Klienta i specyfiki tłumaczenia jest w Biurze Tłumaczeń LIDEX optymalny.
ikona innowacje INNOWACJE Stawiamy na odpowiednich ludzi, którzy poszukują nowych rozwiązań i dążą do ich optymalizacji. Klienci znajdą je na każdym etapie współpracy z nami: platforma kliencka - Portal Klienta LIDEXu, system bazodanowy ITis, narzędzia wspomagające tłumaczenie (MemoQ Server) i kontrolę jakości tłumaczeń, programy do obróbki graficznej i filmowej, rozwiązania konferencyjne optymalizujące jakość dźwięku i obrazu.

Sprawdź nasze ceny - zamów wycenę, umów się na spotkanie:  • Uwaga:
  • Aby wysłać kilka plików na raz, proszę wskazać pliki wciskając klawisz CTRL.
  • Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
  • Dopuszczalne formaty plików: .doc, .docx, .rtf, .odt, .txt, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pps, .ppsx, .pdf, .gif, .jpg, .jpeg, .bmp, .png, .wbmp, .zip, .rar, .gz, .tar, .7z.
  • Maksymalna wielkość załącznika 35MB.
  • Przy większych plikach lub plikach których formaty nie znajdują się na liście, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Biura Tłumaczeń. Zostaną Państwu przesłane adres i hasło dostępu do indywidualnego konta SFTP.

Proszę czekać...


trwa wgrywanie pliku...

Trwa przesyłanie pliku.