• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Obsługa konferencji i eventów

Organizujesz event? Lidex zapewni Ci kompleksową obsługę techniczną!

Lidex to nie tylko tłumaczenia pisemne. Dzięki własnemu zapleczu technicznemu zapewnimy kompleksową obsługę Twojego wydarzenia.

Od niezbędnego nagłośnienia, przez systemy do tłumaczeń symultanicznych, głosowania, multimedia aż po nowatorskie ekrany diodowe. Dzięki naszemu wsparciu podniesiesz rangę swojego eventu i sprawisz, że jego uczestnicy długo go nie zapomną. A korzystając z rejestracji wydarzenia czy streamingu online, możesz dotrzeć do nowych odbiorców.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Nasz dział sprzedaży pomoże Ci optymalnie dobrać usługi, a zespół techniczny zapewni przygotowanie oraz obsługę wydarzenia na terenie całej Polski, a nawet Europy.

LIDEX - sprawdź naszą kreatywność

ikona dobre pomysły Gdy liczy się pomysł Nie potrzeba wielkiego budżetu, by zaskoczyć Klienta nowym, świeżym pomysłem. Liczy się brak rutyny i duża motywacja do tworzenia niepowtarzalnych projektów. Zapraszamy do współpracy.
ikona dostępność imprezy dla niesłyszących Impreza dla niesłyszących? Wydarzenie z udziałem osób niedowidzących? Wykorzystaj nasze doświadczenie w realizacji audiodeskrypcji , skorzystaj z tłumaczy migowych, by organizować ciekawe wydarzenia także z udziałem/dla osób niesłyszących czy niedowidzących.
ikona społeczna odpowiedzialność biznesu Działania CSR Mamy bogate doświadczenia w organizacji wydarzeń w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu; z udziałem lokalnych samorządów, fundacji, świata kultury i sztuki. Zorganizujmy wspólnie kolejne, ciekawe wydarzenie społeczne.

Zapytanie ogólne do Biura Konferencji: