• Najlepsi w polsce 2017-2021
 • Wirtualne studio
 • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
 • LIDEX 4 x ISO
 • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Identyfikacja wizualna

Jeśli szukasz pomysłu

Chcesz się wyróżnić i mieć pewność, że Twoje materiały BTL i ATL będą nieszablonowe i spójne graficznie, zapraszamy do współpracy.

Zaprojektujemy i wykonamy:

 • materiały drukowane
  (m.in. foldery, ulotki, broszury, opakowania, plakaty, standy, tablice, roll-upy, bannery)
 • materiały firmowe
  (m.in. teczki, segregatory, torby, identyfikatory, wizytówki, papier firmowy, kalendarze)
 • reklamy internetowe, prasowe, konferencyjne
 • materiały konferencyjne, identyfikatory, gadżety konferencyjne
 • opakowania i nadruki na płyty CD, DVD
oraz
inne nietypowe realizacje.

Na potrzeby firmy LIDEX Studio Grafiki i Filmu projektuje standardowe broszury oraz ulotki w tradycyjnej, papierowej formie (indywidualnie dobieramy papier i nowatorskie uszlachetnienia drukarskie), elektroniczne wersje portfolio i broszur, reklamy internetowe oraz do wydań tradycyjnych, firmowe teczki, torby, notatniki, różnorodne gadżety od kubków, podkładek pod kubki, opasek odblaskowych, materiałów ekologicznych, firmowych kalendarzy po firmowe koszulki i bluzy, oznakowanie firmowych pojazdów, sprzętu konferencyjnego oraz materiałów konferencyjnych. Studio nadzoruje także proces terminowych realizacji ww. projektów LIDEXu. Bazując na tym bogatym doświadczeniu, skutecznie doradzamy przygotowanie konkretnych materiałów, dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

Przykłady wybranych realizacji dla Klientów - wraz z referencjami - podamy chętnie przy konkretnym zapytaniu.Zapytaj nas o propozycje projektów, ich koszty i terminy realizacji

ikona nasza siedziba IDENTYFIKACJA WIZUALNA LIDEXu - SIEDZIBA FIRMY Kolory firmowe LIDEXu są jasno określone - znajdziesz je także w naszej własnej siedzibie w Warszawie, której elewacja i aranżacja nawiązują do firmowej kolorystyki. Odwiedź nas i sprawdź, jak podoba Ci się nasza kolorystyka. Chętnie zrealizujemy dla Ciebie zadania w ramach identyfikacji wizualnej Twojej Firmy czy Organizacji.
ikona nasze oddziały IDENTYFIKACJA WIZUALNA LIDEXu - ODDZIAŁY Odwiedzając nasze biura w Gdyni, Katowicach i Łodzi, znajdziesz spójne kolorystycznie elementy. Wierzymy, że koncepcja identyfikacji wizualnej LIDEXu Ci odpowiada i czujesz się w naszych biurach dobrze i komfortowo, co przekona Cię do współpracy ze Studiem Grafiki i Filmu LIDEX.
ikona nasze pojazdy IDENTYFIKACJA WIZUALNA - FLOTA TRANSPORTOWA Biuro Konferencji LIDEX posiada własną flotę transportową do przewozu urządzeń konferencyjnych i eventowych na terenie Polski i Europy. Naszą intencją jest, by firmowe samochody były oznakowane w sposób spójny z naszym wizerunkiem, symbolizujący dynamizm, zapał i pewność działania. Jeśli podoba Ci się ten efekt, to przygotujemy projekty identyfikacji wizualnej także i Twojej floty transportowej.

Sprawdź nasze ceny - zamów wycenę Twojego materiału filmowego lub projektu graficznego: