• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Kamery obrotowe AutoDome

innowacyjne, nowoczesne rozwiązania w zasięgu ręki

W ofercie Biura Konferencji LIDEX znajdują się także kamery konferencyjne typu AutoDome marki BOSCH.

Te innowacyjne urządzenia, dzięki oprogramowaniu, które zarządza systemem kamer, pozwalają w czasie rzeczywistym wyświetlać na monitorze, ekranie itp. osoby, które w danym momencie zabierają głos.

LIDEX proponuje zastosowanie kamer AutoDome m.in. podczas:

  • zebrań
  • konferencji
  • rad nadzorczych
  • dyskusji
  • debat

Kamera połączona jest z systemem multifonów i śledzi ich aktywność. W momencie włączenia multifonu oko kamery automatycznie przesuwa się i ustawia na osobę zabierającą głos. Zastosowanie tego rozwiązania znacznie uatrakcyjnia udział w stacjonarnych dyskusjach czy konferencjach; szczególnie w sytuacjach, w których osoby zasiadają w systemie dyskusyjnym (stół konferencyjny) i nie widzą dokładnie innych uczestników spotkania. Wykorzystanie kamery AutoDome daje uczestnikom możliwość nie tylko słuchania, ale i oglądania mówcy, dzięki czemu jego osoba, argumentacja zapadają w pamięć, a uczestnicy dyskusji lepiej się poznają.

Kamera AutoDome znacznie przewyższa inne kamery z tego segmentu ze względu na oferowane parametry i nowoczesne rozwiązania technologiczne.Z LIDEXem Twoja konferencja nabierze nowego wymiaru

ikona systemy do głosowania na konferencji GŁOSOWANIA Systemy do głosowania są coraz częściej wykorzystywane podczas spotkań, zebrań, posiedzeń rad nadzorczych i debat. Obok wykorzystania kamery AutoDome to kolejna, ciekawa propozycja Biura Konferencji LIDEX dla organizatorów stacjonarnych wydarzeń konferencyjnych i konkursowych.
ikona transmisja online TRANSMISJE ONLINE Organizatorom konferencji i paneli dyskusyjnych Biuro Konferencji LIDEX proponuje też usługi internetowe, w tym transmisje online lub też uprawniony dostęp do nagrań z przebiegu konferencji. Dzięki temu odbiorcy mogą zapoznać się z relacją z debaty czy konferencji po jej zakończeniu.
ikona videorelacje FOTO i VIDEORELACJE Wykorzystanie kamer AutoDome, systemów do głosowania, transmisji online to propozycje Biura Konferencji LIDEX dla organizatorów dyskusji, debat i konferencji. Dodatkowo LIDEX zapewnia usługi foto lub/i videorelacji. Zapraszamy do współpracy - przedstawimy też inne usługi konferencyjne.

Zapytanie ogólne do Biura Konferencji: