• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Obiekty Partnerskie

Polonia Palace Hotel
Polonia Palace Hotel mieści się w samym centrum Warszawy, naprzeciw Pałacu Kultury i Nauki, w pobliżu centrów handlowych, biznesowych i finansowych. Luksusowe i eleganckie wnętrza sprawiają, że jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w stolicy.
W stylowych wnętrzach Hotelu Polonia Palace znajduje się 8 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które spełnią najwyższe wymagania biznesowych gości. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny i mają łączną powierzchnię 525m2, co umożliwia zorganizowanie konferencji dla 350 osób.

NOVOTEL WARSZAWA CENTRUM
Novotel Warszawa Centrum jest położony w biznesowym, turystycznym i kulturalnym centrum stolicy. W pobliżu znajduje się słynny PKiN, najważniejsze urzędy i banki, centrum handlowe. Wszystko, co potrzebne jest, aby pobyt w stolicy był w pełni wykorzystany. Bez względu na to czy organizujecie Państwo spotkanie biznesowe, zjazd firmowy, targi czy wystawę, Novotel Warszawa Centrum umożliwia różnorodne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Zamek Królewski w Warszawie
Zamek Królewski w Warszawie, dawna rezydencja królewska. Pomnik historii i sztuki polskiej. Zamek udostępnia swe wnętrza ekspozycyjne celem organizacji wydarzeń kulturalnych i okolicznościowych, takich jak konferencje naukowe, kongresy międzynarodowe, sympozja, wykłady, koncerty, gale jubileuszowe, promocje, recepcje itp. Nowo otwarte Arkady Kubickiego oferują powierzchnię 1250 m2, dającą możliwość stworzenia niepowtarzalnego i niebanalnego klimatu podczas większych uroczystości.

Klub Bankowca
Jeśli jeszcze tu nie gościłeś - będziesz pozytywnie zaskoczony. Oaza spokoju, bujnej zieleni i ostoja tradycji w samym sercu Warszawy. Eleganckie wnętrza, połączone z przyjaznym ogródkiem, będą stanowić znakomitą oprawę Twoich konferencji, spotkań czy bankietów.


Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: