• Najlepsi w Europie Wschodniej
 • Od 28 lat tłumaczymy dla najlepszych
 • Z nami najbezpieczniej
 • LIDEX - eventy, głosowania, konferencje
 • Najlepsi w polsce 2017/2018
 • LIDEX - lider rynku tłumaczeń jest tylko jeden
 • Tłumaczenia specjalistyczne najwyższym jakości
 • Biuro tłumaczeń: zamów u nas tłumaczenia pisemne oraz ustne
 • LIDEX - najwyższa jakość tłumaczeń i obsługi
 • Tłumaczenia z wielu branż
 • Łamiemy bariery w komunikacji
 • LIDEX - Twój partner techniczny

CSR

LIDEX odpowiedzialny społecznie

Społeczna odpowiedzialność biznesu to idea wpisana w naszą strategię rozwoju i dobrze pojętą filozofię działania. Jest to nasze celowe i świadome zaangażowanie w sprawy oraz inicjatywy dotyczące środowiska społecznego, biznesowego oraz kulturowego.

Zaangażowanie to przejawia się na wielu płaszczyznach i obszarach naszej działalności, m.in. w planowym i przemyślanym sponsoringu kultury i nauki, jak również w wieloletnim zaangażowaniu w działalność charytatywną. Całokształt naszych inicjatyw, podejmowanych w ramach CSR, został uhonorowany "Symbolem Odpowiedzialności Społecznej" (program prowadzi Dziennik Gazeta Prawna).

Od wielu lat LIDEX jest sponsorem i partnerem Zamku Królewskiego, angażując się społecznie w działania Zamku, mające na celu promocję kultury i sztuki - wykonujemy tłumaczenia pisemne, zapewniamy obsługę techniczną wraz z niezbędnym sprzętem technicznym oraz tłumaczenia ustne podczas prestiżowych konferencji na Zamku Królewskim.
Na analogicznych zasadach współpracujemy z Narodową Galerią Sztuki Zachęta.

W ramach działalności charytatywnej szczególnie blisko współpracujemy z Fundacją Ex Animo oraz z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Podejmujemy także społeczne działania jednorazowe. Przykładem jest kampania pod hasłem "Bądź widoczny!". Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy specjalne pakiety dla pierwszoklasistów, w których oprócz autorskich opasek odblaskowych (dystrybucja 5000 sztuk) znalazły się także kolorowanki "Bezpieczeństwo na drodze" i "Bezpieczna droga do szkoły". Akcję przeprowadziliśmy w szkołach podstawowych w Warszawie, a także w miastach, w których działają oddziały biura tłumaczeń LIDEX, czyli w Gdyni, Katowicach i Łodzi.

Nasze doświadczenie i dobre wzorce, wypracowane przez wszystkie lata działalności, chcemy przekazywać ambitnym, młodym ludziom, stojącym u progu zawodowej kariery. Właśnie z myślą o nich organizujemy staże i praktyki dla studentów m.in. Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz SGGW.Wybierz LIDEX - dostawcę usług tłumaczeniowych zaangażowanego społecznie

ikona społeczna odpowiedzialność SYMBOL ODPOWIEDZIALNOŚCI SPOŁECZNEJ LIDEX przeszedł zewnętrzny audyt działań CSR i został uhonorowany zewnętrznym wyróżnieniem - Symbolem Odpowiedzialności Społecznej - za całokształt systemowo prowadzonych działań zarówno na rzecz kultury jak i działań społecznych oraz charytatywnych.
ikona nagroda arts & business NAGRODA ARTS & BUSINESS Wspólnie z Galerią Narodową Zachęta LIDEX został uhonorowany prestiżową nagrodą Partnerstwo Roku - kapituła konkursu doceniła partnerstwo biznesu z kulturą, które ma swoje odzwierciedlenie w naszej wieloletniej, owocnej współpracy.
ikona tablet czyniącym dobro TABLET CZYNIĄCYM DOBRO LIDEX od wielu lat współpracuje z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" na podstawie podpisanej umowy . Tablet Czyniącym Dobro LIDEX otrzymał za całokształt swoich działań charytatywnych, podejmowanych na rzecz podopiecznych Fundacji.

Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie:
 • Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LIDEX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Sejmikowa 8.
  2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia.
  3. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwi przygotowanie wyceny oraz realizację zamówienia.