• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

CSR

LIDEX odpowiedzialny społecznie

Społeczna odpowiedzialność biznesu to idea wpisana w naszą strategię rozwoju i dobrze pojętą filozofię działania. Jest to nasze celowe i świadome zaangażowanie w sprawy oraz inicjatywy dotyczące środowiska społecznego, biznesowego oraz kulturowego.

Zaangażowanie to przejawia się na wielu płaszczyznach i obszarach naszej działalności, m.in. w planowym i przemyślanym sponsoringu kultury i nauki, jak również w wieloletnim zaangażowaniu w działalność charytatywną. Całokształt naszych inicjatyw, podejmowanych w ramach CSR, został uhonorowany "Symbolem Odpowiedzialności Społecznej" (program prowadzi Dziennik Gazeta Prawna).

Od wielu lat LIDEX jest sponsorem i partnerem Zamku Królewskiego, angażując się społecznie w działania Zamku, mające na celu promocję kultury i sztuki - wykonujemy tłumaczenia pisemne, zapewniamy obsługę techniczną wraz z niezbędnym sprzętem technicznym oraz tłumaczenia ustne podczas prestiżowych konferencji na Zamku Królewskim.
Na analogicznych zasadach współpracujemy z Narodową Galerią Sztuki Zachęta.

W ramach działalności charytatywnej szczególnie blisko współpracujemy z Fundacją Ex Animo oraz z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Podejmujemy także społeczne działania jednorazowe. Przykładem jest kampania pod hasłem "Bądź widoczny!". Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy specjalne pakiety dla pierwszoklasistów, w których oprócz autorskich opasek odblaskowych (dystrybucja 5000 sztuk) znalazły się także kolorowanki "Bezpieczeństwo na drodze" i "Bezpieczna droga do szkoły". Akcję przeprowadziliśmy w szkołach podstawowych w Warszawie, a także w miastach, w których działają oddziały biura tłumaczeń LIDEX, czyli w Gdyni, Katowicach i Łodzi.

Nasze doświadczenie i dobre wzorce, wypracowane przez wszystkie lata działalności, chcemy przekazywać ambitnym, młodym ludziom, stojącym u progu zawodowej kariery. Właśnie z myślą o nich organizujemy staże i praktyki dla studentów m.in. Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz SGGW.Wybierz LIDEX - dostawcę usług tłumaczeniowych zaangażowanego społecznie

ikona społeczna odpowiedzialność SYMBOL ODPOWIEDZIALNOŚCI SPOŁECZNEJ LIDEX przeszedł zewnętrzny audyt działań CSR i został uhonorowany zewnętrznym wyróżnieniem - Symbolem Odpowiedzialności Społecznej - za całokształt systemowo prowadzonych działań zarówno na rzecz kultury jak i działań społecznych oraz charytatywnych.
ikona nagroda arts & business NAGRODA ARTS & BUSINESS Wspólnie z Galerią Narodową Zachęta LIDEX został uhonorowany prestiżową nagrodą Partnerstwo Roku - kapituła konkursu doceniła partnerstwo biznesu z kulturą, które ma swoje odzwierciedlenie w naszej wieloletniej, owocnej współpracy.
ikona tablet czyniącym dobro TABLET CZYNIĄCYM DOBRO LIDEX od wielu lat współpracuje z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" na podstawie podpisanej umowy . Tablet Czyniącym Dobro LIDEX otrzymał za całokształt swoich działań charytatywnych, podejmowanych na rzecz podopiecznych Fundacji.

Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie: