• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Głosowania

Gdy liczy się każdy głos

Biuro Konferencji LIDEX realizuje głosowania za pomocą:
  • pilotów do głosowania
  • tabletów za pośrednictwem specjalnej aplikacji (+ możliwość wynajmu tabletów do głosowania)

Bezprzewodowy system do głosowania Response CardLT (piloty do głosowania)

to najnowszy system w naszej ofercie; umożliwia szybkie zbieranie odpowiedzi, przeprowadzanie ankiet czy sprawdzanie obecności uczestników na konferencji. Wykorzystując nieduże piloty w prosty sposób można sprawdzić wiedzę uczestników, podsumować spotkanie czy przeprowadzić głosowanie. Jest to idealne rozwiązanie dla małych, średnich i dużych grup (możliwość obsłużenia do 1000 osób i 25 sal równolegle).

Czytaj więcej


Bezprzewodowy system do głosowania i analizy odpowiedzi UNIVOTE (piloty do głosowania)

to narzędzie coraz częściej wykorzystywane podczas spotkań, zebrań, posiedzeń rad nadzorczych i debat.
System do głosowania UNIVOTE , oferowany przez LIDEX, ma jeszcze jedną, niezwykle ważną zaletę. Posiada on otwarte oprogramowanie, które jest na bieżąco dostosowywane do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Czytaj więcej


System UNITAB (tablety, smartfony)

to bardzo prosta i intuicyjna aplikacja stworzona na system operacyjny z rodziny Linux-Android, umożliwiająca użytkownikowi czynny udział w konferencji/spotkaniu w czasie rzeczywistym. Aplikacja UNITAB pozwala zadawać pytania prelegentowi, przeglądać agendę oraz materiały. Uczestnik konferencji może brać udział w anonimowej ankiecie, której wyniki może oglądać na ekranie urządzenia. Aplikacją zarządza moderator.

Czytaj więcejLIDEX - kompleksowe usługi konferencyjne oraz eventowe

ikona kompleksowe usługi konferencyjne KOMPLEKSOWE USŁUGI KONFERENCYJNE Biuro Konferencji LIDEX zapewnia swoim Klientom kompleksowe usługi konferencyjne oraz eventowe. Większość usług realizujemy we własnym zakresie, ale współpracujemy też ze sprawdzonymi partnerami. Dla Klientów to wygoda nadzoru nad wydarzeniem przez jednego dostawcę.
ikona organizacja recepcji na konferencji RECEPCJA WYDARZENIA Organizujemy też recepcję wydarzeń; od zabudowy recepcyjnej i oznakowania, poprzez rejestrację uczestników wydarzenia, po pomoc wielojęzycznych hostess. Nasz personel jest przeszkolony i dobrze przygotowany do obsługi gości z różnych części świata.
ikona rejestracja uczestników konferencji REJESTRACJA UCZESTNIKÓW LIDEX dysponuje też własnym systemem do rejestracji uczestników wydarzenia - ERU. Narzędzie to umożliwia rejestrację za pomocą kodów kreskowych; LIDEX zapewnia oprogramowanie i komplet sprzętu do rejestracji (w tym drukarkę i czytniki kodów kreskowych) wraz z przeszkoloną obsługą.

Zapytanie ogólne do Biura Konferencji: