• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Tłumaczenia przysięgłe z KPE

Tłumaczenie poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym

Z tego bezpiecznego, pozwalającego na oszczędność czasu i finansów rozwiązania korzysta już wielu zadowolonych odbiorców.

Coraz więcej instytucji, korporacji, firm zleca w Lidexie tłumaczenia przysięgłe poświadczone KPE.

W odróżnieniu od klasycznego tłumaczenia przysięgłego, poświadczonego przez tłumacza pieczęcią, ta forma nie wymaga drukowania i jest honorowana wyłącznie w wersji elektronicznej.

Kwalifikowany podpisy elektroniczny został dopuszczony i wprowadzony na mocy ustawy o zawodzie tłumacza przysięgłego (Dz. U. z 2017 r. poz 1505). Art. 18 ust. 1a. tej ustawy głosi: "Tłumacz przysięgły może, za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, poświadczyć tłumaczenie lub odpis pisma w postaci elektronicznej."

Nie musisz czekać na przesyłkę z tłumaczeniem, inwestować czasu i finansów w jej dostarczenie. Od Lidexu otrzymasz tłumaczenie przysięgłe w wersji elektronicznej i w tej formie sprawnie i łatwo przekażesz je do właściwego urzędu lub instytucji.

Tłumaczenie przysięgłe poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym to kolejna usługa online Lidexu po:
LIDEX = kompleksowe usługi online

TŁUMACZENIA USTNE ONLINE W Lidexie realizuje ponad 400 tłumaczy 36 języków, posiadających doświadczenie w tłumaczeniach online. Komfortowi ich pracy sprzyja nasz autorski ZDALNY PULPIT TŁUMACZA #LIDEXONLINE oraz wsparcie menedżera technicznego czuwającego nad realizacją tłumaczenia od strony technicznej.
ikona jakość CERTYFIKATY JAKOŚCI
ISO 9001 i ISO 17100
To dla Klientów bezpośrednie potwierdzenie współpracy z biurem tłumaczeń spełniającym wysokie normy jakościowe. To wysoka jakość świadczonych usług (tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, obsługa techniczna konferencji, usługi lokalizacyjne, graficzne i filmowe) i obsługi.
ikona branże tłumaczenia BRANŻE I SPECJALIZACJE Biuro Tłumaczeń LIDEX na bieżąco reaguje również na dynamiczne zmiany dotyczące zapotrzebowania na specjalistyczne tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne w różnych branżach i dziedzinach. Gwałtowny postęp technologiczny wymaga od współczesnego tłumacza nie tylko perfekcyjnej znajomości języka, ale i stałego pogłębiania wiedzy w zakresie zagadnień wąskospecjalistycznych na poziomie eksperckim. Usługi takich właśnie tłumaczy - ekspertów z różnych dziedzin: od specjalizacji medycznych czy bankowych po nowe technologie - zapewnia Biuro Tłumaczeń LIDEX.

Zamów wycenę – umów się na spotkanie:
  • Uwaga:
  • Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.