• Najlepsi w polsce 2017-2021
 • Wirtualne studio
 • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
 • LIDEX 4 x ISO
 • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Tłumaczenia symultaniczne

LIDEX - lider tłumaczeń symultanicznych w Polsce

Tłumaczenia symultaniczne

 • w kabinach do tłumaczeń symultanicznych
 • za pomocą infoportów
  (LIDEX zapewnia systemy do tłumaczeń symultanicznych oraz infoporty)
 • tłumaczenia na żywo (relacje telewizyjne, tele i wideokonferencje)
 • tzw. tłumaczenia szeptane (dla 1, 2 uczestników)

A jeśli ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo informacji to znaczna grupa naszych tłumaczy posiada poświadczenia bezpieczeństwa przemysłowego.

Współpraca z Biurem Tłumaczeń i Konferencji LIDEX to gwarancja realizacji usługi tłumaczeniowej na najwyższym poziomie. Tłumaczeniami zajmujemy się od 33 lat i doskonale znamy dynamicznie zmieniający się rynek tłumaczeń ustnych. Zapewniamy tłumaczy symultanicznych na terenie całej Polski, dla instytucji rządowych, międzynarodowych korporacji, instytucji pożytku publicznego, do tłumaczenia wystąpień publicznych czy relacji "na żywo" w kanałach telewizyjnych.

Dysponujemy także własnymi systemami do tłumaczeń symultanicznych (w tym kabiny dla tłumaczy) oraz infoportami (tzw. symultana przenośna, bez kabin dla tłumaczy symultanicznych). W Biurze Tłumaczeń i Konferencji LIDEX zamówisz nie tylko tłumaczy symultanicznych, ale i systemy do tłumaczeń, kabiny dla tłumaczy, dodatkowe systemy audiowizualne i systemy nagłośnienia wraz z transportem, montażem i obsługą.

Zamów u nas najlepszych tłumaczy symultanicznych

ikona gwarancja GWARANCJA REALIZACJI ZLECENIA Zlecając nam usługę zapominasz o problemie. Nawet jeśli potrzebujesz tłumaczy języka chińskiego, perskiego lub obsługi językowej międzynarodowego kongresu medycznego czy poświęconego nowym technologiom. Albo tłumaczenia ze streamingiem do internetu. Wykonamy dla Ciebie każde takie zlecenie. Damy gwarancję, że dobierzemy i zapewnimy odpowiednich tłumaczy.
ikona elita polskich tłumaczy WSPÓŁPRCUJEMY Z ELITĄ POLSKICH TŁUMACZY Co to znaczy? Korzystanie z tłumaczy z tej grupy to dla Ciebie nie tylko gwarancja znakomitego przekładu językowego i znajomości tematyki. To także gwarancja odporności tłumaczy na stres i zdolności do natychmiastowej reakcji, dostosowanej do dynamicznych zmian sytuacji. To umiejętność współpracy tłumaczy z różnymi rozmówcami, niezależnie od ich uwarunkowań kulturowych. Skorzystaj z naszych usług, a odczujesz różnicę.
ikona rady ekspertów SKORZYSTAJ Z RADY EKSPERTA W ramach naszej współpracy doradzimy i dobierzemy tłumaczy, którzy najlepiej zrealizują dane zlecenie. Wiemy, jakie kryteria doboru stosować zależnie od różnych sytuacji tłumaczeniowych. Nasi Klienci ufają tym wyborom. A my, w ślad za rozwojem nowych branż i specjalizacji , na bieżąco poszerzamy zakres usług i pulę potrzebnych tłumaczy.

Zamów wycenę – umów się na spotkanie:
 • Uwaga:
 • Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.