• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Tłumaczenia ustne online

Lidex = dostęp do ponad 400 tłumaczy 36 języków pracujących online

Ustne tłumaczenia zdalne zyskały niesłychaną popularność, ponieważ usługa ta umożliwia organizowanie międzynarodowych wydarzeń w prosty, ekonomiczny i bezpieczny sposób – online na platformie wideokonferencyjnej.

Lidex jest liderem w realizacji ustnych tłumaczeń online; oferujemy dostęp do ponad 400 tłumaczy 36 języków z Polski, Europy i świata, pracujących w trybie online.

Jednocześnie tłumaczom zapewniamy unikalny komfort pracy online;
korzystają oni z naszego autorskiego
ZDALNEGO PULPITU TŁUMACZA
#LIDEXONLINE.

Oferujemy tłumaczenia na dowolnej platformie zewnętrznej np. Microsoft Teams, Zoom, Webex, Skype, ClickMeeting, Google Meet, a także własne rozwiązania.

Zachęcamy do współpracy i wykorzystania opracowanego przez nas, unikalnego rozwiązania: ZDALNY PULPIT TŁUMACZA #LIDEXONLINE to komfort tłumaczy wpływający na efekty ich pracy.

Oferujemy także komplementarne usługi online:

Wynajem studia, w którym możesz przeprowadzić online swoje wydarzenie.

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń pisemnych czy poświadczonych przez tłumacza przysięgłego, to wykonamy je dla Ciebie także online - z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego (KPE).
Potrzebujesz tłumaczenia zdalnego? Wybierz Lidex - lidera tłumaczeń online w Polsce.

ikona #lidexonline ZDALNY PULPIT TŁUMACZA #LIDEX ONLINE Posiadamy nasz autorski ZDALNY PULPIT TŁUMACZA #LIDEXONLINE, który umożliwia tłumaczom pracę online w komfortowych warunkach. Prowadzimy testy przed uruchomieniem tłumaczenia, a podczas wydarzenia pracę tłumaczy monitoruje nasz menedżer techniczny.
ikona elita tlumaczy WSPÓŁPRACUJEMY Z ELITĄ POLSKICH TŁUMACZY Co to znaczy? Korzystanie z tłumaczy z tej grupy to dla Ciebie nie tylko gwarancja znakomitego przekładu językowego i znajomości tematyki. To także odporność tłumaczy na stres i zdolność do natychmiastowej reakcji, dostosowanej do dynamicznych zmian sytuacji. To umiejętność pracy z różnymi rozmówcami, niezależnie od ich uwarunkowań kulturowych. Skorzystaj z naszych usług, a odczujesz różnicę.
ikona duże projekty SKORZYSTAJ Z RADY EKSPERTA W ramach naszej współpracy doradzimy i dobierzemy tłumaczy specjalistycznych, którzy, w naszej opinii, najlepiej zrealizują dane zlecenie. Wiemy, jakie kryteria doboru stosować zależnie od różnych sytuacji tłumaczeniowych. Nasi Klienci ufają tym wyborom. A my, w ślad za rozwojem nowych branż i specjalizacji, na bieżąco poszerzamy zakres usług i pulę potrzebnych tłumaczy.

Zamów wycenę – umów się na spotkanie:
  • Uwaga:
  • Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.