• Najlepsi w polsce 2017-2021
  • Wirtualne studio
  • LIDEX - numer 1 w tłumaczeniach ustnych online
  • LIDEX 4 x ISO
  • LIDEX - kompleksowe tłumaczenia online

Tłumaczenia zdalne

Wykorzystaj nowe międzynarodowe możliwości dzięki tłumaczeniom ustnym online z Lidexem

Tłumaczenia online bardzo dobrze przyjęły się na rynku, poszerzając znacząco grono odbiorców o firmy, instytucje, korporacje nieorganizujące wcześniej międzynarodowych spotkań czy wydarzeń, które w wersji online stały się wygodnym, prostym i ekonomicznym narzędziem globalnej komunikacji.

Lidex jest liderem w realizacji kompleksowych tłumaczeń online;
poza tłumaczeniami pisemnymi,
także poświadczonymi kwalifikowanym podpisem elektronicznym (KPE),
realizujemy tłumaczenia zdalne na dowolnej platformie zewnętrznej
np. Microsoft Teams, Zoom, Webex, Skype.
Oferujemy także własne rozwiązania.

Z nami zyskujesz dostęp do ponad 400 tłumaczy ustnych 36 języków z Polski, Europy i świata, pracujących w trybie online.

Tłumaczom zapewniamy unikalny komfort pracy online poprzez nasz
ZDALNY PULPIT TŁUMACZA #LIDEXONLINE.

Oferujemy także inne usługi online:

Lidex - numer jeden w tłumaczeniach zdalnych - ponad 400 tłumaczy 36 języków

ikona wysoka dostępność ZDALNY PULPIT TŁUMACZA #LIDEX ONLINE Posiadamy nasz autorski ZDALNY PULPIT TŁUMACZA #LIDEXONLINE, który umożliwia tłumaczom pracę online w komfortowych warunkach. Prowadzimy testy przed uruchomieniem tłumaczenia, a podczas wydarzenia pracę tłumaczy monitoruje nasz menedżer techniczny.
ikona elita tlumaczy WSPÓŁPRACUJEMY Z ELITĄ POLSKICH TŁUMACZY Co to znaczy? Korzystanie z tłumaczy z tej grupy to dla Ciebie nie tylko gwarancja znakomitego przekładu językowego i znajomości tematyki. To także odporność tłumaczy na stres i zdolność do natychmiastowej reakcji, dostosowanej do dynamicznych zmian sytuacji. To umiejętność pracy z różnymi rozmówcami, niezależnie od ich uwarunkowań kulturowych. Skorzystaj z naszych usług, a odczujesz różnicę.
ikona duże projekty SKORZYSTAJ Z RADY EKSPERTA W ramach naszej współpracy doradzimy i dobierzemy tłumaczy specjalistycznych, którzy, w naszej opinii, najlepiej zrealizują dane zlecenie. Wiemy, jakie kryteria doboru stosować zależnie od różnych sytuacji tłumaczeniowych. Nasi Klienci ufają tym wyborom. A my, w ślad za rozwojem nowych branż i specjalizacji, na bieżąco poszerzamy zakres usług i pulę potrzebnych tłumaczy.

Zamów wycenę – umów się na spotkanie:
  • Uwaga:
  • Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.